







2 659 ₴
Показать оптовые цены
Акумулятори для легкових автомобілів торгової марки FORMULA Professional — це інноваційний продукт, який містить усі передові розробки акумуляторної галузі.
Виготовляється оригінальний акумулятор FORMULA Professional на заводах науково-промислової корпорації "WESTA" (г. Дніпр.).
Акумуляторні батареї торгової марки FORMULA Professional мають яскравий і незабутній жовтий колір корпусу. Однак це не головна особливість цього автомобільного акумулятора.
Основними ж перевагами, чи то легковий, чи то вантажний акумулятор — це надійна й довготривала робота, максимальна простота в обслуговуванні та доступна ціна.
АКБ FORMULA Professional відповідають усім міжнародним і українським стандартам якості.
Виробляються на сучасному обладнанні провідного акумуляторного заводу України.
Недорого купити оригінальний акумулятор (АКБ) FORMULA Professional можна в будь-якому регіоні України.
| Основные | |
|---|---|
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Тип аккумулятора | EFB |
| Емкость аккумулятора | 65 А·ч |
| Пусковой ток | 600 А |
| Обслуживание | Малообслуживаемый |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Производитель | Westa |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 225 мм |
| Вес | 15 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Код запчасти | 6СТ-65 |
| Состояние | Новое |