






3 950 ₴
Показать оптовые ценыАкумулятори для легкових автомобілів торгової марки Red Horse — це інноваційний продукт, який містить у собі всі передові розробки акумуляторної галузі.
Виготовляється оригінальний акумулятор Red Horse на італійському заводі "VIPIEMME".
Акумуляторні батареї торгової марки Red Horse мають яскравий і незабутній червоний колір корпусу. Однак це не головна особливість цього автомобільного акумулятора.
Основними ж перевагами, чи то легковий, чи то вантажний акумулятор — це надійна й довготривала робота, максимальна простота в обслуговуванні та доступна ціна.
АКБ Red Horse відповідають усім міжнародним і українським стандартам якості.
Виробляються на сучасному обладнанні провідного акумуляторного заводу Італії.
Недорогого купити оригінальний акумулятор (АКБ) Red Horse можна в будь-якому регіоні України.
| Основные | |
|---|---|
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Пусковой ток | 920 А |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Длина | 353 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 175 мм |
| Вес | 22 кг |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Код запчасти | 100RHLB5_0 |
| Состояние | Новое |
| Производитель | VIPIEMME |
| Основные атрибуты | |
| Виробник | Vipiemme |