

1 299 ₴/колесо
Показать оптовые ценыАвтошини всесезонні від провідного українського виробника.
Традиційна надійність та якість.
Запатентований малюнок протектора забезпечує відмінні характеристики зчеплення з дорожнім покриттям та водовідведення.
В наявності є інші розміри та бренди шин.
Відправляємо по Україні.
| Посадковий діаметр, дюйми | 13 |
| Розмір шини | 155/70R13 |
| Макс. допустиме навантаження, кгс | 387 |
| Тиск, що відповідає макс. навантаженню, kPa | 280 |
| Індекс навантаження | 75 |
| Обід рекомендований | 4.50B; 4½J |
| Обід допустимий | 4.00B; 4J; 5.00B; 5J |
| Зовнішній діаметр, мм | 548 |
| Ширина профілю, мм, не більше | 157 на ободі 4½J |
| Макс. швидкість, км/год (індекс швидкості) | 160 (Q) |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rosava |
| Страна производитель | Украина |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Уровень шума шин | 64 - 72 |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс скорости | Q |
| Индекс нагрузки шины | 75 |
| Посадочный диаметр шины | 13" |
| Ширина шины | 155 мм |
| Вид шины | Радиальная |
| Наружный диаметр шины | 13" |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Дополнительные характеристики | |
| Ось | Универсальная |