



1 480 ₴
Показать оптовые ценыТехнологія Zeasnate розроблена спеціально для забезпечення максимальних зчепних властивостей шини при збереженні еластичності в умовах низьких температур. Гумові суміші для протектора містять кремнієкислотний наповнювач Zeosil, велику кількість натуральних каучуків (до 80%).
«Гумовий Z-шип» - за рахунок унікальної геометрії рисунка протектора виконаний таким чином, що під час руху створюються додаткові крайки, «шип» врізується в укочений сніг і забезпечує додаткове зчеплення та безпеку, не підвищуючи шум та не руйнуючи шляхове покриття.
Застосування у виробництві Premiorri ViaMaggiore новітніх технологій та матеріалів дозволяє шинам легко долати важкі ділянки зимових доріг та ефективно боротися зі сніговою кашею, укоченим снігом і зледенілою дорогою, гарантуючи:

Максимальне зчеплення.
За рахунок унікальної технології Zeasnate та оптимальної концентрації гумових «Z-шипів», розташованих в різних частинах рисунка протектора, забезпечується максимальне зчеплення та стійкість під час руху зимовою дорогою.

Підвищене зчеплення з мокрою дорогою та захист від аквапланерування. Оптимальний кут нахилу широких канавок дозволяє максимально швидко відводити воду і снігову кашу з плями контакту. Висока щільність маленьких поперечних канавок створює численні додаткові грані, які розрізають водяну плівку.

Підвищена стійкість і зчеплення на укоченому снігу та на кризі за рахунок зубчастих виступів на крайніх грунтозачепах.

Бокова стійкість на укоченому снігу забезпечується агресивними грунтозачепами без скруглень. Додаткове бокове зчеплення в поворотах за рахунок косих поперечних канавок з оптимізованим кутом нахилу.
| Посадковий діаметр, дюйми | 14 |
| Розмір шини | 185/65R14 |
| Макс. допустиме навантаження, кгс | 530 |
| Тиск, що відповідає макс. навантаженню, kPa | 300 |
| Індекс навантаження | 86 |
| Обід рекомендований | 5½J |
| Обід допустимий | |
| Зовнішній діаметр, мм | 596 |
| Ширина профілю, мм, не більше | 189 |
| Макс. швидкість, км/год (індекс швидкості) | 190(Т) |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rosava |
| Страна производитель | Украина |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Сцепление на мокрой поверхности | D |
| Топливная эффективность шин | D |
| Уровень шума шин | 64 - 72 |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс скорости | T |
| Индекс нагрузки шины | 86 |
| Посадочный диаметр шины | 14" |
| Ширина шины | 185 мм |
| Вид шины | Радиальная |
| Наружный диаметр шины | 14" |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Дополнительные характеристики | |
| Ось | Универсальная |